Zachęcamy do współpracy osoby, które interesują się tematyką rolnictwa do współtworzenia naszego serwisu - pisania artykułów, relacji z imprez, targów,wystaw bądź informowanie za naszym pośrednictwem o ciekawych, ważnych i interesujących wydarzeniach.

AgroInformacje.pl

rolniczy serwis informacyjny

Newsletter


Wyszukiwarka

Plecamy

Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

10

Cze

2009

Dopłaty do materiału siewnego Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Agencja Rynku Rolnego przypomina, że w dniu 15 czerwca 2009 r. upływa termin składania wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany:

  • zbóż ozimych (wysianych w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2008 r.),
  • zbóż jarych (wysianych w 2009 r.),
  • roślin strączkowych (wysianych w 2009 r.),
  • ziemniaka (wysadzonego w 2009 r.),

oraz mieszanek zbożowych i pastewnych sporządzonych z gatunków roślin objętych systemem dopłat.

Wnioski złożone po 15 czerwca 2009 r. (w tym nadane w placówce pocztowej po tym terminie) nie będą mogły być podstawą przyznania dopłaty.

Poprawnie wypełniony formularz wniosku o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie, wraz z wymaganymi załącznikami, należy dostarczyć osobiście lub przesyłką pocztową na adres Oddziału Terenowego ARR właściwego za względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę wnioskodawcy, do dnia 15 czerwca 2009 r.

Dla wniosków złożonych po 15 czerwca 2009 r. (w tym nadanych w placówkach pocztowych po tym terminie) będą wydawane decyzje o odmowie przyznania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany.

 

Źródło: ARR


Zacytuj artykuł na swojej stronie

W celu umieszczenia linku tego artukułu na swojej stronie,
skopiuj, a następnie wklej poniży tekst.
Podgląd (tak będzie wyglądał link na Twojej stronie):

Dopłaty do materiału siewnego
Środa, 10 Czerwiec 2009
Agencja Rynku Rolnego przypomina, że w dniu 15 czerwca 2009 r. upływa termin składania wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do...

Komentarze

Imię, Nazwisko bądź pseudonim *
Kod zabezpieczający   
Dodaj komentarz