Menu

Oczyszczacze i osuszacze powietrza dla nawet najbardziej wymagających

20 kwietnia 2018 - Pozostałe kategorie

Serwis internetowy MateoMarket.pl (mateomarket.pl) to wyjątkowe miejsce, w którym zainteresowani klienci znajdą produkty budowlane, wykończeniowe i meblowe. W kilkunastu kategoriach, umieszczono artykuły opatrzone wnikliwym, szczegółowym opisem oraz fotografiami, określającymi rzeczywisty wygląd sprzedawanych produktów. W MateoMarket.pl, oferowane są towary zaproponowane przez najlepszych producentów oraz renomowane hurtownie. Intuicyjny interfejs pozwoli więc zainteresowanemu klientowi odnaleźć wszystko, czego szuka i ocenić, czy produkt ten pasować będzie do jego aranżacji.

Jedną z kategorii, wartą uwagi są Artykuły domowe. Znaleźć tutaj można m.in. oczyszczacze, osuszacze powietrza oraz inne urządzenia, pozwalające poprawić wygląd i komfort domowego zacisza. Wspomniane wcześniej oczyszczacze powietrza zyskały w ostatnim czasie na popularności, ponieważ ze względu na sezon grzewczy, jakość powietrza w dużych czasach, diametralnie się pogorszyła. Urządzenia te wpłyną więc pozytywnie na zdrowie i samopoczucie.
Osuszacz 200W marki Dedra (http://dedra.pl/pl/products/info/1411/osuszacz-powietrza-200w.html) pomoże uporać się z nadmierną wilgotnością powietrza w piwnicy, suszarni czy domku letniskowym, a w następstwie pomoże uniknąć pleśni lub innych szkodliwych skutków wilgoci. Po ustawieniu osuszacza Dedra na konkretny stopień docelowej wilgotności powietrza, urządzenie pomaga uniknąć odchyleń od tego poziomu. Osuszacz wyposażono także w dodatkowy, cichy tryb nocny, który nie będzie przeszkadzać wieczorową porą. Jeśli w trakcie nocnej lub dziennej pracy zbiornik wody (o pojemności 1,8 l) będzie całkowicie pusty, urządzenie po prostu się wyłączy. Osuszacz jest łatwy w obsłudze i demontażu, dlatego produkt ten jest niezwykle popularny.
Oczyszczacz powietrza marki Descon to świetne rozwiązanie w miejscach, w których powietrze jest suche lub nieświeże. Urządzenie jest niezwykle lekkie i proste w obsłudze. Wyposażono je w mechanizm czasowy o ustawieniach: 2h, 4h oraz 8h. Dzięki temu, można zdecydować się jak długo oczyszczacz ma pracować. Nocą, istnieje możliwość ustawienia cichego trybu nocnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *